Приватне акціонерне товариство “Вінницький дослідний завод”

Код за ЄДРПОУ: 00383780
Телефон: (0432) 27-40-19
e-mail: partner.tov@gmail.com
Юридична адреса: 21100, м. Вінниця, провул. Островського, 21
 

Річний звіт за 2012 рік

12. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ) Вiдкрите акцiонерне товариство "Вiнницький дослiдний завод" засноване як майстернi спиртотресту. У 1965 роцi майстернi було переiменовано у "Ремонтно-механiчний завод".У 1986 роцi на базi "Ремонтно-механiчного заводу" вiдповiдно до рiшення установчих зборiв було створене орендне пiдприємство "Вiнницький дослiдний завод".У 1993 роцi органiзацiя орендарiв дослiдного заводу, керуючись законодавчими актами України, перетворила оредне пiдприємство у вiдкрите акцiонерне товариство "Вiнницький дослiдний завод".Загальнi збори акцiонерiв товариства, якi вiдбулися 26.08.2010 року прийняли рiшення про змiну найменування на Приватне акцiонерне товариство "Вiнницький дослiдний завод" та внесення змiн до Статуту товариства, який був зареєстрований Виконавчим комiтетом Вiнницької мiської ради 03.09.2010 року.Важливих подiй розвитку - злиття, подiлу, приєднання, перетворення та видiлу на пiдприємствi у звiтному перiодi не вiдбувалося.
Організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом Приватне акцiонерне товариство "Вiнницький дослiдний завод має таку органiзацiйну структуру:
управлiння;
енергомеханiчний вiддiл;
механо-збиральна дiльниця;
комерцiйний вiддiл; технiчний вiддiл;п
ланово-виробничий вiддiл.
Товариство не має дочiрнiх пiдприємств, представництв та фiлiй. У звiтному перiодi змiн в органiзацiйнiй структурi товариства не вiдбувалося.
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій З боку третiх осiб пропозицiй щодо реорганiзацiї товариства у звiтному перiодi не поступало.
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) Облiк основних засобiв Пiдприємства ведеться вiдповiдно до Положення (стандарту) бухгалтерського облiку 7
Бухгалтерський облiк на ПрАТ «Вiнницький дослiдний завод» ведеться по журнально –ордернiй формi, шляхом складання аналiтичних оборотно-сальдових вiдомостей. В перiодi, що перевiрявся, Пiдприємство здiйснювало бухгалтерський облiк у вiдповiдностi з «Планом рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов’язань i господарських операцiй пiдприємств та органiзацiй», затвердженим наказом Мiнфiну України вiд 30.11.1999 року за №291. Бухгалтерський облiк в цiлому проводиться з дотриманням П(С)БО та облiкової полiтики.
Данi бухгалтерських рахункiв спiвставленнi в бухгалтерських регiстрах, головнiй книзi i балансi Пiдприємства.

«Основнi засоби», затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27.04.2000 р. № 92 ( далi – П(С)БО 7 ), та наказу про облiкову полiтику Пiдприємства.Амортизацiя основних засобiв, задiяних в роботi Пiдприємства, здiйснюється iз дотриманням принципу вiдповiдностi щомiсяця. Амортизацiя основних засобiв нараховується прямолiнiйним методом, про що визначено в наказi про облiкову полiтику Пiдприємства, враховуючи строки корисного використання.
Розрахунок вiдстрочених податкових активiв здiйснюється вiдповiдно до П(С)БО 17 «Податок на прибуток». Облiк запасiв Пiдприємство здiйснює вiдповiдно до Положення (стандарту) бухгалтерського облiку 9 «Запаси». Первiсна вартiсть запасiв визначається згiдно з П(С)БО 9 «Запаси».
Списання матерiалiв проводиться на пiдставi актiв на списання, якi пiдписанi уповноваженими особами Товариства та затвердженi в установленому порядку. Вiдповiдно до вимог п. 23 П(С)БО 9 «Запаси», вартiсть малоцiнних та швидкозношуваних предметiв, що переданi в експлуатацiю, виключається зi складу активiв (списується з балансу) з подальшою органiзацiєю оперативного кiлькiсного облiку таких предметiв за мiсцями експлуатацiї i вiдповiдними особами Пiдприємства протягом строку їх фактичного використання. Вибуття матерiалiв та МШП проводилося згiдно з затвердженими актами списання матерiальних запасiв. Обсяг розкриття iнформацiї вiдповiдає вимогам П(С)БО 9 «Запаси».
Текст аудиторського висновку Аудиторський висновок (звiт незалежного аудитора).

Акцiонерам та керiвництву ПрАТ «Вiнницький дослiдний завод».


Аудиторський висновок (звiт незалежного аудитора) щодо фiнансової звiтностi .

Ми провели аудит фiнансової звiтностi Приватного Акцiонерного Товариства «Вiнницький дослiдний завод», що додається, яка включає: Баланс станом на 31.12.2012 року, Звiт про фiнансовi результати, Звiт про змiни у власному капiталi та Звiт про рух грошових коштiв за рiк, що закiнчився на зазначену дату, стислий виклад суттєвих облiкових полiтик та iншi пояснювальнi примiтки.

Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу за фiнансову звiтнiсть.
Управлiнський персонал несе вiдповiдальнiсть за складання i достовiрне подання цiєї фiнансової звiтностi вiдповiдно до Нацiональних положень (стандартiв) бухгалтерського облiку та за такий внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень унаслiдок шахрайства або помилки.

Вiдповiдальнiсть аудитора.
Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо цiєї фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного нами аудиту. Ми провели аудит вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказiв щодо сум та розкриття iнформацiї у фiнансовiй звiтностi. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб’єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб'єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаної облiкової полiтики, прийнятнiсть облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та оцiнку загального подання фiнансової звiтностi.

Ми вважаємо, що отримали достатнi та вiдповiднi аудиторськi докази для висловлення нашої думки.

Висловлення думки.
На нашу думку, фiнансова звiтнiсть ПрАТ «Вiнницький дослiдний завод», вiдображає достовiрно, в усiх суттєвих аспектах, фiнансовий стан Товариства станом на 31.12.2012 року та його фiнансовi результати i рух грошових коштiв за рiк, що закiнчився на зазначену дату, вiдповiдно до Нацiональних положень (стандартiв) бухгалтерського облiку України.
Розкриття iнформацiї вiдповiдно до вимог рiшення НКЦПФРУ вiд 29.09. 2011 року за № 1360.

1.Основнi вiдомостi про акцiонерне товариство.

Повне найменування - Приватне акцiонерне товариство «Вiнницький дослiдний завод».
Код за єдиним державним реєстром пiдприємств та органiзацiй України -00383780.
Органiзацiйно – правова форма - 230 – акцiонерне товариство.
Мiсцезнаходження - 21001, Вiнницька обл., м. Вiнниця, пров. Островського, 21.
Дата державної реєстрацiї - 21.07.1998 року, № 1 174 107 0009 000994.
Орган, що видав свiдоцтво - Виконавчий комiтет Вiнницької мiської ради.
Телефакс - (0432) 27-40-19.
Основнi види дiяльностi - 28.29 Виробництво iнших машин i устаткування загального призначення, н. в. i. у.
28.25 - Виробництво промислового холодильного та вентиляцiйного устаткування.
28.93 - Виробництво машин i устаткування для виготовлення харчових продуктiв i напоїв, перероблення тютюну.
25.91 - Виробництво сталевих бочок i подiбних контейнерiв.
46.69 - Оптова торгiвля iншими машинами й устаткуванням.

2. Чистi активи дорiвнюють 30 608 тис. грн., що бiльше розмiру статутного капiталу Пiдприємства. Тобто чистi активи Пiдприємства вiдповiдають вимогам ч.3 ст. 155 Цивiльного Кодексу України.

3. Суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до НКЦПФРУ аудиторами не виявлено.

4. Пiд час аудиту фiнансової звiтностi станом на 31.12.2012 року, було встановлено факти виконання Товариством правочинiв на суму 10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв Товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi. Порядок виконання даних правочинiв вiдповiдає вимогам ст. 70 Закону України «Про акцiонернi Товариства».

5. Корпоративне управлiння – це обраний Пiдприємством спосiб самоврядування, що є покликанням забезпечувати захист прав фiнансово зацiкавлених осiб, до яких вiдносяться передусiм акцiонери, працiвники i кредитори. Таке управлiння являє собою комплексну систему внутрiшнiх i зовнiшнiх механiзмiв, спрямованих на оптимiзацiю структури агентських вiдносин з метою досягнення справедливого балансу мiж iнтересами власникiв капiталу, ефективними iнвестицiйними процесами та необхiдним зростанням вартостi Пiдприємства. Також у рамках корпоративного управлiння визначається, яким чином iнвестори здiйснюють контроль за дiяльнiстю менеджменту, яку вiдповiдальнiсть несуть менеджери перед iнвесторами. На Пiдприємствi вiдсутнiй документ, який би розкривав принципи та механiзми застосування корпоративного управлiння. Розподiл прав та обов’язкiв мiж органами Товариства та його учасниками, стосовно управлiння та прийняття рiшень вiдбувається вiдповiдно до Статуту.
Система внутрiшнього аудиту, це спецiальна система (суб’єкт контролю) в системi управлiння, який повною мiрою незалежний вiд структурних пiдроздiлiв в системi управлiння i здiйснює заходи по попередженню, прогнозуванню та усуненню ризикiв для бiзнесу в iнтересах власникiв Товариства. Документом, який встановлює статус внутрiшнього аудиту на Пiдприємствi, визначає права доступу до документацiї, персоналу та фiзичних активiв у рамках виконання завдання i визначає обсяг i змiст дiяльностi внутрiшнього аудиту є Положення про службу внутрiшнього аудиту. Такий документ на Пiдприємствi вiдсутнiй, в штатному розкладi не передбачено посади внутрiшнього аудитора.

6. Вiдповiдно до МСА 240, аудитор несе вiдповiдальнiсть за отримання достатньої впевненостi у тому, що фiнансова звiтнiсть в цiлому не мiстить суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства чи помилки. Через властивi обмеження аудиту iснує неминучий ризик того, що деякi суттєвi викривлення фiнансової звiтностi можна не виявити навiть у тому разi, якщо аудит належно спланований i виконується вiдповiдно до МСА. Нами було виконано процедури, для отримання iнформацiї, яка використовується пiд час iдентифiкацiї та оцiнки ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства на рiвнi фiнансової звiтностi та на рiвнi тверджень для класiв операцiй, залишкiв на рахунках i розкриття iнформацiї.

7. Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму.

Повна назва: Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Аудиторська фiрма «Надiйнiсть».
Код ЄДРПОУ: 32473281.
Мiсцезнаходження:м. Вiнниця, вул. Хмельницьке шосе 2, кiм. 400а.
Реєстрацiйнi данi:ТОВ «Аудиторська фiрма «Надiйнiсть» Зареєстроване Виконавчим Комiтетом Вiнницької Мiської Ради 15.04.2003р. за №1 174 105 0002 001530.
Номер та дата видачi свiдоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фiрм та аудиторiв, якi надають аудиторськi послуги : Свiдоцтво №3630 видане рiшенням Аудиторської палати України вiд 15.07.05р. за №151, термiн дiї свiдоцтва до 14.07.2015 року.
Свiдоцтво про вiдповiднiсть системи контролю якостi № 0142, видане на пiдставi рiшення АПУ вiд 29.09.2011 р. № 239/4.
Керiвник -Манько Надiя Федорiвна.
Iнформацiя про аудитора -Сертифiкат Аудитора - Серiя А №004407 виданий на пiдставi рiшення аудиторської палати України вiд 30 листопада 2000р. за №96, термiн дiї - 30 листопада 2014 р.
Контактний телефон -(0432) 66 02 45.

Директор
Аудиторської фiрми «Надiйнiсть» Н.Ф.Манько.


м. Вiнниця 25 сiчня 2013 р.


Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання Товариство здiйснює виробничу та комерцiйну дiяльнiсть в слiдуючих напрямках:
-виробництво промислового холодильного та вентиляцiйного устаткування;
-виробнцтво iнших машин i устаткування загального призначення, а саме виготовлення та ремонт теплообмiнного обладнання;
-ремонт розвантажуваного устаткування;
-виготовлення ємкостей.
Основними замовниками на виготовлення продукцiї є пiдприємства країн ближнього зарубiжжя:
-ТОВ "Александр" - Росiя;
-Аксууйський спиртзавод - Киргизiя;
-"Верисвин" - Молдова;
-ОАО "Владикавказький консервний завод" - Росiя;
-ТОВ "Киргиз-Коньяги" - Киргизiя;
ТОВ "СтройПром" - Росiя".
Дiяльнiсть пiдприємства залежить вiд стабiльного розвитку галузi вирорбництва. В той же час дiяльнiсть основних замовникiв залежить вiд якостi роботи та зiбраного врожаю с/г пiдприємствами, який в свою чергу залежить вiд екологiчних проблем. Успiшна робота с/г виробникiв залежна вiд клiматичних умов та фiнансово-економiчних факторiв країни. Вiдповiдно дiяльнiсть пiдприємства опосередковано залежить вiд сезонних змiн. В умовах ринкової економiки iснують iншi пiдприємства, якi виробляють аналогiчну продукцiю, а саме: Сумське об'єднання iм.Фрунзе; Нiженський механiчний завод. Наявнiсть пiдприємств-конкурентiв стимулює ПрАТ "Вiнницький дослiдний завод" виготовляти бiльш якiсну продукцiю та намагатися знизити її собiвартiсть. Продаж продукцiї здiйснюється на договiрнiй основi. Цiни на метал постiйно зростають, що зменшує можливiсть знизити вартiсть продукцiї для бiльшої її реалiзацiї.Основнi постачальники сировини та матерiалiв, що займають 10 i бiльше вiдсоткiв в загальному об'ємi постачання :
-ТОВ "АВ метал груп" м.Днiпропетровськ - 8476 тис.грн;
-ТОВ "Експополiмерметал" м.Харкiв- 831,2 тис.грн;
-ТОВ "Металстiл" м.Київ - 1038 тис.грн;
-ТОВ "Ольга" м.Харкiв - 8653 тис.грн;
-ПП "Салфiт" м.Київ - 1930 тис.грн;
ФОП Тарасов Г.М. мВiнниця - 16881 тис.грн.
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з її господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування За останнi 5 рокiв товариством було придбано активiв на суму 10909,9 тис.грн, вибуло - на суму 1209,5 тис.грн. Пiдприємство будує виробничо-складську будiвлю та склад готової продукцiї, загальна вартiсть якої по проекту складає 7800 тис.грн, у 2012 роцi в будiвництво iнвестовано 3733,5 тис.грн. У звiтному перiодi зроблена заявка обладнання для лазерного розкрою металу, загальна вартiсть якого 164600 Євро.
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства, інформацію щодо планів капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення До складу основних засобiв пiдприємством вiднесенi матерiальнi активи, очiкуваний термiн корисного використання яких бiльше 1 року та первiсна вартiсть яких складає бiльше 1,0 тис.грн. Облiк основних засобiв у товариствi ведеться за первiсною вартiстю iз дотриманням принципiв регламентованих Положенням (стандарту) бухгалтерського облiку 7 "Основнi засоби", затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв Українi вiд 27 квiтня 2000 року № 92 та зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 18 травня 2000 року за № 288/4509 iз змiнами i доповненнями, внесеними наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30.11.2000 року № 304 та вiд 25.11.2002 року № 989. Операцiї з находження та вибуття основних засобiв вiдображаються у бухгалтерському облiку та звiтностi у вiдповiдностi з чинним законодавством.
За даними фiнансової звiтностi Пiдприємства станом на 31.12.2011 року на балансi облiковувалися основнi засоби та iншi необоротнi матерiальнi активи на суму 21517 тис.грн за первiсною вартiстю.
1.Земельнi дiлянки - 237 тис.грн;
2.Будiвлi та споруди - 15011 тис.грн;
3.Машини та обладнання - 3776 тис.грн;
4.Транспортнi засоби - 1153 тис.грн;
5.Iнструменти, прилади та iнвентар - 1220 тис.грн;
6.Iншi основнi засоби - 120 тис.грн;

Сума накопиченої амортизацiї основних засобiв станом на 31.12.2012 року становить 14 019 тис. грн., залишкова вартiсть 7 498 тис. грн. Накопичена амортизацiя становить 65,15 % первiсної вартостi основних засобiв.
Амортизацiя основних засобiв здiйснюється iз дотриманням принципу вiдповiдностi щомiсяця. Амортизацiя основних засобiв нараховується за методом зменшувального залишку iз застосуванням норм, встановлених для нарахування амортизацiї у податковому облiку, за ставками передбаченими ст.8.6 Закону України " Про оподаткування прибутку пiдприємств" у редакцiї вiд 22.05.1997 р. № 238/97 - ВР, iз змiнами i доповненнями, у розрiзi груп, порядок формування яких встановлено п.п.8.2.2 " Закону про прибуток".
Незавершене будiвництво станом на 31.12.2012 року становить – 6 861 тис. грн. До складу даної статтi балансу вiднесено витрати на придбання та виготовлення основних засобiв, якi на дату балансу не введено в експлуатацiю..Змiна вартостi основних засобiв вiдбулася за рахунок амортизацiї.
Володiння основними засобами товариства здiйснюється на постiйнiй основi за призначенням. Обмежень на володiння, використання та розпорядження майна емiтента у 2012 роцi не було. Ступiнь використання основних засобiв у звiтному перiодi склала 100%, ступiнь зносу – 65,15% (по групам: будiвлi i споруди – 77,4 %; машини та обладнання – 33,47 %; i транспортнi засоби –21,7%; iншi основнi засоби – 65,8%) Сума нарахованого зносу склала на початок звiтного перiоду 13298 тис.грн, на кiнець 2012 року -14019 тис.грн (по залишковiй вартостi). У звiтному перiодi було придбано основних засобiв (машини та обладнання) на суму 2523 тис.грн, (транспортнi засоби) – 830 тис.грн; (iншi основнi засоби) - на суму - 134 тис.грн. Змiна вартостi основних засобiв вiдбулася за рахунок амортизацiї. Орендованих основних засобiв на пiдприємствi немає. Екологiчнi проблеми не впливають на використання активiв пiдприємства.
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень Ступiнь залежностi товариства вiд законодавчих або економiчних обмежень досить значна. Iстотною проблемою для ПрАТ "Вiнницький дослiдний завод" являється платоспроможiнсть потенцiйних замовникiв. Але основною проблемою є тиск податкової системи, який не стимулює вiтчизняного виробника (податки нараховуються на податки), постiйнi змiни податкового законодавства, впровадження яких в дiю випереджує дату їх затвердження. Негативно впливають на дiяльнiсть пiдприємства i соцiальнi фактори, а саме- наявнiсть iнфляцiї та вiдсутнiсть квалiфiкованих кадрiв та рiст цiн на метал.
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства У звiтному перiодi на пiдприємство штрафiв i компенсацiй за порушення чинного законодавства не накладалося
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента Товариство працює за принципом госпрозрахунку, самоокупностi та самофiнансування.У звiтному перiодi фiнансових iнвестицiй не залучало, не отримувало i не надавало фiнансової допомоги, кредитами банкiв не користувалося. Станом на 31.12.2012 року пiдприємство не має можливостi для негайного покриття короткострокових зобов'язань, але має можливiсть виконати свої зобов'язання перед кредиторами негайно за рахунок оборотних активiв або за рахунок власного капiталу. Пiдпрємство залежне вiд зовнiшнiх джерел фiнансування
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів Товариством укладенi, але ще не виконанi договори:
1.Контракт №1 вiд 03.01.2013 року - Пiвденна бiопаливна компанiя - 1692132 грн;
2.Контракт №2 вiд 10.01.2013 року - ТОВ "Престиж", Росiя - 75890$;
3.Контракт №5 вiд 24.01.2012 року - ТОВ "Бродбудкепiтал" - 629490 грн;
4.Контракт №9 вiд 06.03.2013 року - ТОВ "БТС-Iнжинiрiнг", -1400000грн;
5.Контракт №10 вiд 15.03.2013 року - ТОВ "Центр-продукт", Росiя - 25080$;

На кiнець звiтного перiоду укладених але невиконаних договорiв товраиство не має.
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому) Пiдприємство розширює виробництво, будує виробничо-складську будiвлю та склад готової продукцiї. Будiвництво розпочате у 2011 роцi. Будiвельнi роботи заплановано завершити до кiнця 2013 року. Планується закупiвля нових станкiв та обладнання для цеху, який будується.При стабiльнiй роботi товариство планує довести обсяг реалiзованої продукцiї до 55 млн грн.
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік У звiтному перiодi товариством дослiджень та розробок не проводилося.
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається Емiтент, його посадовi особи у звiтному переоiдi не виступали стороною у судових справах.
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі 1.В результатi аналiзу дiяльностi пiдприємства за 12 мiсяцiв 2012 року , коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi становить 0,197 , що свiдчить про недостатню кiлькiсть грошових коштiв та їх еквiвалентiв для покриття короткострокових зобов’язань (позитивне значення 0,25 – 0,5).
2.Коефiцiєнт загальної лiквiдностi 1,48 свiдчить про те, що Пiдприємство має можливiсть погасити свої поточнi зобов’язання перед кредиторами (позитивне значення 1,0 – 2,0).
3.Згiдно розрахунку, пiдприємство на даний перiод фiнансово не стiйке, про що свiдчить коефiцiєнт фiнансової незалежностi 0,48.
4. Коефiцiєнт покриття зобов'язань власним капiталом становить 0,91 тобто пiдприємство на даний перiод може погасити зобов'язання за рахунок власного капiталу .
5.Нерозподiлений прибуток за останнi 5 рокiв значно збiльшився, а саме:за 2012 рiк 19677 тис.грн; за 2011 рiк 9008 тис.грн; за 2010 рiк склав 6374 тис.грн; за 2009 рiк склав 4049 тис.грн, за 2008 рiк 2636,00 тис.грн, за 2007 рiк - 3010,3 тис.грн.
6.Чистий прибуток товариства становив: станом на 31.12.2012 року -10786 тис.грн;станом на 31.12.2011 року - 2786 тис.грн; станом на 31.12.2010 року - 2514 тис.грн; станом на 31.12.2009 року - 1486 тис.грн. Чистий збиток станом на 31.12.2008 року - 374 тис.грн, станом на 31.12.2007 року - прибуток -1302,3 тис.грн.7. Собiвартiсть реалiзованої продукцiї за 2011 рiк - 14974 тис.грн; за 2010 рiк - 20844 тис.грн; за 2009 рiк - 29172 тис.грн; за 2008рiк - 17 791тис.грн,; за 2007 рiк - 24493,1 тис.грн.